Nowości w linii FAVORITE GARDEN

W Befaszczot regularnie poszerzamy asortyment. Z myślą o wiosennych porządkach w ogrodzie mocno rozbudowaliśmy ofertę w kategorii GARDEN.

W ofercie Befaszczot, w ramach linii FAVORITE GARDEN, znaleźć można miotły i szczotki do prac porządkowych na zewnątrz i w pomieszczeniach domowych czy przemysłowych. Duże miotły sprawdzą się podczas czyszczenia ulic, garaży i podwórek, np. chodniczków w ogrodzie, podjazdów, tarasów czy balkonów. Doskonale poradzą sobie nie tylko z liśćmi czy gałęziami, ale też niewielkim gruzem, piachem, większymi i mniejszymi śmieciami oraz kurzem. Szczotki i zmiotki pomogą w utrzymaniu porządku na mniejszych powierzchniach, również w domu. Całości dopełniają szczotki do czyszczenia narzędzi ogrodowych i kosiarek.

Nasze miotły są trwałe i odporne na działanie różnego rodzaju czynników, szczególnie pogodowych. Ich oprawy wykonujemy z drewna lub tworzyw sztucznych. Włókna z kolei – w zależności od przeznaczenia produktu – to basyna czyli naturalne włókno palmowe, polipropylen, który jest wytrzymały i odporny na zużycie, a także PET lub arenga.

Chcesz rozszerzyć swoją ofertę o wysokiej jakości miotły czy szczotki do prac porządkowych? Skontaktuj się z nami!

Wybrane produkty z linii  GARDEN możesz teraz kupić także w Castorama Polska – w dziale OGRÓD.