certyfikaty

Firma Befaszczot Sp. z o.o. posiada System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015 oraz System Kontroli Pochodzenia Produktu zgodny z wymaganiami standardu FSC-STD-40-004 wersja 3-1. Działalność zgodna z wymaganiami normy ISO:9001:2015 jest ponadto podstawą Zintegrowanej Polityki Firmy. Uzyskane certyfikaty świadczą o tym, że produkowane przez nas wyroby i wykonywane usługi spełniają restrykcyjne wymagania, co przekłada się na większe zaufanie Klientów oraz Partnerów.

ISO

Certyfikat ISO 9001:2015, wydany przez niezależną firmę certyfikacyjną SGS z siedzibą w Warszawie, świadczy o wysokim poziomie jakości wyrobów i usług, skuteczności i efektywności systemu zarządzania oraz koncentruje się na zapewnieniu Klientom spełnienia ich wymagań. Zakres certyfikacji ISO obejmuje produkcję szczotek, pędzli, wałków malarskich i narzędzi do malowania oraz handel tymi wyrobami.

FSC

Certyfikat FSC ® Chain-of-Custody, wydany przez firmę certyfikacyjną SGS, świadczy o możliwości kontroli pochodzenia surowca (drewna) ze źródeł certyfikowanych w finalnym produkcie. Nasza firma stosuje system transferowy z oświadczeniem FSC 100%. Zakres certyfikacji FSC obejmuje zakup uchwytów do pędzli, mioteł oraz szczotek kategorii FSC 100%, produkcję (system transferowy) i sprzedaż wyrobów kategorii FSC 100%, pędzli, mioteł i szczotek różnego zastosowania.

Zintegrowana Polityka Firmy

Sformułowana na podstawie wymagań normy ISO:9001:2015 Zintegrowana Polityka Firmy, wdrożona i nadzorowana przez Zarząd Spółki Befaszczot Sp. z o. o., wyznacza wewnętrzne
standardy jakości we wszystkich aspektach działalności firmy. Dokument potwierdza zobowiązanie Prezesa i członków Zarządu oraz wszystkich pracowników firmy do realizacji polityki jakości ukierunkowanej na utrzymanie pozycji lidera branży narzędzi malarskich i wyrobów szczotkarskich.

dane kontakowe