Car detailing - szczotki do car detailing

NOWOŚĆ – produkty do car detailingu

W ofercie Befaszczot pojawiła się kolejna nowość: pędzle i szczotki do car detailingu.

Auto detailing to kolejna z usług, które zyskują na popularności. Obejmuje ona zarówno standardowe czynności związane z myciem auta, jak i czyszczenie wnętrza pojazdu. Dzięki temu samochód odzyskuje swój pierwotny blask, a jazda nim – dzięki pozbyciu się z kabiny pasażerskiej grzybów, bakterii – jest bezpieczna dla zdrowia i nie powoduje alergii.

Car detailing – jakie narzędzia?

Detailerzy w swojej pracy korzystają ze specjalistycznych technik i profesjonalnych narzędzi. Należą do nich m.in. pędzle i szczotki do czyszczenia detali czy mycia felg. Teraz produkty dla detailerów dostępne są także w ofercie Befaszczot.

W linii FAVORITE CARS prezentujemy pędzle i szczotki, które staną się nieodłącznymi elementami prac warsztatu samochodowego, myjni z usługą detailingową czy oferty sklepu z kosmetykami samochodowymi.

Szczotki do car detailingu – postaw na jakość

Co wyróżnia nasze produkty do car detailingu?

Jakość i wykonanie

Pędzle do czyszczenia felg oraz detali zewnętrznych i wewnętrznych są wykonane z wysokiej jakości komponentów: trzonki z wytrzymałego PP/TPE  są nabite włosiem z poliestru lub mieszanki polipropylenu z włosiem końskim.

Dedykowane rozwiązania

W szczotkach i pędzlach do car detailingu zastosowaliśmy delikatne włókna, które są łagodne dla czyszczonej powierzchni i jej nie rysują, a  jednocześnie skutecznie usuwają wszelkie zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc.

Optymalizacja pracy

Nasze produkty do car detailingu to oszczędność czasu, precyzja i satysfakcja z efektu końcowego.

Szczotki i pędzle do car detailingu to kolejny krok w rozwoju oferty Befaszczot i wyjście naprzeciw dynamicznie zmieniającym się potrzebom rynku.

Jeżeli świadczysz profesjonalne usługi w dziedzinie car detailingu lub prowadzisz sklep oferujący kosmetyki i akcesoria samochodowe i szukasz dobrej jakości szczotek oraz pędzli – skontaktuj się z nami.