Szczotki dla zwierząt – nowości w linii FAVORITE PETS

Rynek produktów dla zwierząt regularnie się rozszerza. W Befaszczot również wprowadziliśmy nowe szczotki dla czworonogów. Sprawdź naszą ofertę!

Szczotki dla zwierząt – nowości w ofercie

W Befaszczot kochamy zwierzęta i z radością tworzymy produkty, które pozwalają dbać o ich pielęgnację. W ramach linii FAVORITE PETS stworzyliśmy szczotki do pielęgnacji i czyszczenia koni oraz szczotki do rozczesywania i wyczesywania sierści dla psów i kotów. Jakie są ich zalety?

Szczotki dla psów i kotów służą do rozczesywania sierści pupila i wyczesywania włosów. Pozytywnie wpływają na wygląd sierści i kondycję skóry. Zapewniają także przyjemny masaż skóry, wspierając m.in. poprawną cyrkulację krwi i przepływy limfatyczne.

Szczotki dla koni odpowiadają za dokładne i delikatne oczyszczanie sierści konia, usuwanie pyłu i kurzu. Ich systematyczne stosowanie sprawia, że sierść jest wygładzona i lśni. Szczotki mają także działanie relaksacyjne: masaż rozluźnia mięśnie i wspiera przepływ krwi oraz limfy.

Szczotki dla zwierząt marki FAVORITE – jakość i estetyka

Szczotki dla zwierząt wykonujemy z wysokiej jakości surowców: solidna oprawka z olejowanego drewna jesionowego gwarantuje trwałość produktu i estetyczny wygląd, a włosie (z naturalnej szczeciny, włosia końskiego oraz włókien syntetycznych) umożliwia delikatne oczyszczanie sierści bez podrażnień i uczucia dyskomfortu.

Do wyboru są modele z rączką lub elastycznym paskiem, co zapewnia wygodę użytkowania. Szczotki dla psów i kotów mają ponadto uroczy wzór włókien w kształcie zwierzęcej łapki nadający szczotce wyjątkowego charakteru.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.