Limitowana seria szczotek kosmetycznych FAVORITE

Nowość: limitowana seria szczotek kosmetycznych

W ofercie Befaszczot pojawiła się nowość: limitowana seria wyjątkowych szczotek kosmetycznych „malowanych przez naturę”.

Zestaw szczotek kosmetycznych to wysokiej klasy surowce naturalne, niepowtarzalne oprawki  i ekologiczne opakowanie. Składa się on z 4 okrągłych szczotek, które pozwalają w kompleksowy sposób zatroszczyć się o kondycję skóry.

Każda ze szczotek cechuje się innym stopniem twardości włókien (od delikatnej do bardzo twardej) i – co za tym idzie – innym przeznaczeniem.

Delikatna szczotka służy do masażu dekoltu, średniej twardości szczotki do delikatnego masażu ciała na sucho, a najbardziej „ostra” szczotka do intensywnego masażu i drenażu ciała.

Każda szczotka to produkt w 100% ekologiczny, wykonany wyłącznie z surowców naturalnych. Oprawki powstały z drewna olejowanego bukowego i zostały nabite naturalnymi włóknami, takimi jak: jasne włosie końskie, mieszanka włosia końskiego i tampico, włókno kokosowe czy mieszanka tampico i włókna kokosowego.

Zestaw został zapakowany w eko-kartonik, który pięknie eksponuje walory estetyczne naturalnych oprawek. Co niezwykle ważne, każda z oprawek jest unikatowa, gdyż jej „wzór” został stworzony przez naturę.

Zestaw szczotek kosmetycznych to idealne dopełnienie oferty sklepów z branży beauty czy eko. Będzie także eleganckim świątecznym prezentem dla pracowników czy kontrahentów.

Zapraszamy do kontaktu.