Gramy dla Wiktorii i Franka

Działania na rzecz lokalnej społeczności – zarówno te o charakterze społecznym, jak i ekologicznym – zajmują ważne miejsce w filozofii Befaszczot. Właśnie dlatego po raz kolejny dołączyliśmy do grona firm wspierających Charytatywny Turniej Piłki Ręcznej Plażowej w Bielsku-Białej.

Turniej odbędzie się w Cygańskim Lesie w dwa kolejne lipcowe weekendy (15 i 16 lipca oraz 22 i 23 lipca). Akcja jest organizowana przez Klub Sportowy Szczypiorniak Bielsko-Biała, a patronat nad turniejem objął prezydent Bielska-Białej, Jarosław Klimaszewski. Befaszczot ma przyjemność wspierać akcję i być Partnerem turnieju.

Charytatywny Turniej Piłki Ręcznej Plażowej, który w tym roku będzie miał już swoją 9. edycję, to wspaniała akcja ze szczytnym celem – zebrane w ramach wydarzenia środki zostaną przeznaczone na rehabilitację Wiktorii, która urodziła się z małogłowiem i wadami wrodzonymi mózgu oraz Franka, który urodził się z cytomegalią wrodzoną, co spowodowało u niego szereg innych schorzeń.

Turniej ma rangę eliminacji do Mistrzostw Polski i Europy,  a to oznacza, że na boisku pojawią się najlepsze zespoły z Polski i nie tylko. Sportowych emocji z pewnością więc nie zabraknie.

Organizatorzy przygotowali szereg zabaw, atrakcji i niespodzianek: występy muzyczne, pokazy taneczne, pokazy skoczków i pokazy pierwszej pomocy. Będzie też Zakręcona Budka 360 i Piana Party. Z myślą o najmłodszych zaplanowano z kolei malowanie twarzy, skręcanie balonów czy tatuaże brokatowe.

Więcej informacji o turnieju znajdziecie tutaj: Gramy Charytatywnie, Szczypiorniak Bielsko-Biała

W ramach akcji na specjalnej grupie na Facebooku można wylicytować także zestawy szczotek do masażu ciała na sucho Befaszczot. To unikaty z serii „Malowane naturą” – z niepowtarzalnymi, drewnianymi oprawkami.

Serdecznie zapraszamy!