Befaszczot wspiera rehabilitację dzieci

Wspieranie ważnych działań na rzecz osób pokrzywdzonych i chorych, realizowanych w ramach lokalnej społeczności, od zawsze zajmuje ważne miejsce w filozofii Befaszczot. Właśnie dlatego dołączyliśmy do grona firm wspierających Charytatywny Turniej Piłki Ręcznej Plażowej w Bielsku-Białej.

Turniej odbędzie się 16 i 17 lipca w Cygańskim Lesie. Akcja jest organizowana przez Klub Sportowy Szczypiorniak Bielsko-Biała, a patronat nad turniejem objął prezydent Bielska-Białej, Jarosław Klimaszewski. Befaszczot ma przyjemność wspierać akcję i być Partnerem turnieju.

Charytatywny Turniej Piłki Ręcznej Plażowej, który w tym roku będzie miał już swoją 8. edycję, to wspaniała akcja łącząca sportową rywalizację ze zbiórką środków na leczenie dzieci. W tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację Poli, która urodziła się z hipotrofią oraz Franka, który jest po dwóch wylewach, porażeniu poporodowym i cierpi na autyzm.

Turniej ma rangę eliminacji do Mistrzostw Polski i Europy,  a to oznacza, że na boisku pojawią się najlepsze zespoły z Polski i nie tylko. Oprócz sportowych emocji na uczestników eventu czekać będzie szereg atrakcji i niespodzianek, m.in. pokaz skoczków, pokaz grupy Cheerleaders Ergo Śląsk, występy zespołów tanecznych czy Teatr Ognia.

Z myślą o najmłodszych przygotowano ponadto dmuchańce, bańki mydlane, malowanie buziek, odwiedziny postaci Star Wars oraz słodkie przekąski.

Więcej informacji o turnieju znajdziecie tutaj: Gramy Charytatywnie

Serdecznie zapraszamy!