Podziękowanie dla Befaszczot

Befaszczot wspiera lokalne inicjatywy proekologiczne

Troska o środowisko naturalne i promocja postaw proekologicznych to ważny aspekt polityki zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa, której założenia realizuje Befaszczot. Regularnie wspieramy miejskie inicjatywy służące temu celowi!

Befaszczot w kampanii „Bielsko-Biała chroni klimat”

Zespół Befaszczotu aktywnie uczestniczył w XI edycji kampanii edukacyjnej „Bielsko-Biała chroni klimat”, organizowanej cyklicznie przez Wydział Ochrony Środowiska i Energii bielskiego Urzędu Miejskiego. Jednym z elementów kampanii był rozstrzygnięty niedawno konkurs „Szanuj energię, chroń klimat”, przeznaczony dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Jest nam niezwykle miło, że mogliśmy dołożyć swoja cegiełkę do organizacji konkursu – Befaszczot przekazał na potrzeby wydarzenia kilkaset drewnianych pędzelków artystycznych do prac warsztatowych, a członkowie naszego zespołu wspierali także organizatorów swoją merytoryczną wiedzą. Zaangażowanie Befaszczotu zostało docenione i nagrodzone oficjalnym podziękowaniem władz miejskich, podpisanym osobiście przez prezydenta miasta, pana Jarosława Klimaszewskiego.

Drewno z certyfikatem FSC® w pędzlach Befaszczotu

Drewno wykorzystywane w produkcji trzonków naszych pędzelków artystycznych i innych drewnianych pędzli posiada certyfikat FSC®, poświadczający pozyskiwanie surowca z przestrzeni leśnej uprawianej i eksploatowanej w zrównoważony sposób. Certyfikat potwierdza legalność źródła, z którego pochodzi drewno, a także przestrzeganie standardów FSC® na każdym etapie jego pozyskiwania i dystrybucji. Dla naszych klientów jest to gwarancja etycznych i odpowiedzialnych zakupów, jakich dokonują wybierając produkty Befaszczotu.

Dowiedz się więcej o certyfikatach Befaszczot.