certyfikaty

Firma Befaszczot Sp. z o.o. posiada System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015 oraz System Kontroli Pochodzenia Produktu zgodny z wymaganiami standardu FSC-STD-40-004 wersja 3-0. Uzyskane certyfikaty świadczą o tym, że produkowane przez nas wyroby i wykonywane usługi spełniają restrykcyjne wymagania, co przekłada się na większe zaufanie Klientów oraz Partnerów.

ISO

Certyfikat ISO 9001:2015, wydany przez niezależną firmę certyfikacyjną SGS z siedzibą w Warszawie, świadczy o wysokim poziomie jakości wyrobów i usług, skuteczności i efektywności systemu zarządzania oraz koncentruje się na zapewnieniu Klientom spełnienia ich wymagań. Zakres certyfikacji ISO obejmuje produkcję szczotek, pędzli, wałków malarskich i narzędzi do malowania oraz handel tymi wyrobami.

FSC

Certyfikat FSC ® Chain-of-Custody, wydany przez firmę certyfikacyjną SGS, świadczy o możliwości kontroli pochodzenia surowca (drewna) ze źródeł certyfikowanych w finalnym produkcie. Nasza firma stosuje system transferowy z oświadczeniem FSC 100%. Zakres certyfikacji FSC obejmuje zakup uchwytów do pędzli, mioteł oraz szczotek kategorii FSC 100%, produkcję (system transferowy) i sprzedaż wyrobów kategorii FSC 100%, pędzli, mioteł i szczotek różnego zastosowania.

dane kontakowe